Místní akční plán


MÁJOVÁ LABSKÁ STEZKA ONLINE

16, Září 2021

Májová labská stezka se přesouvá do on-line prostředí! Pojďte si ji s námi „projít“!

Číst více,...

LETNÍ KEMPY 2021

8, Září 2021

Místní akční skupina Královédvorsko realizovala v průběhu letních prázdnin 7 turnusů příměstských táborů. Zapojila se tak do výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. To poskytovalo dotaci na realizaci letních kempů zaměřených na snižování negativních dopadů pandemie COVID 19 na děti, které ve školním roce 2020/2021 plnily povinnou školní docházku. Ve spolupráci se základními školami na Královédvorsku proběhlo oslovení rodičů s nabídkou účasti jejich dětí na příměstském letním kempu.

Číst více,...

DEN SPOLKŮ 2021

31, Srpen 2021

Již 3. ročník akce DEN SPOLKŮ, který představí veřejnosti šíři a pestrost spolkového života města Dvora Králové a okolí ve spojitosti se sportovním využitím a aktivním trávením volného času. Na stanovištích na náměstí Václava Hanky a stadionu se vám představí přes dvě desítky spolků.

Číst více,...

Letní kempy 2021 ORP Dvůr Králové nad Labem jsou již plně obsazeny

17, Červen 2021

Místní akční skupina Královédvorsko realizuje Letní kempy 2021 z dotace MŠMT na podporu aktivit zaměřených na snížení nerovností v přístupu ke vzdělávání a podporu duševního zdraví u dětí, které ve školním roce 2020/2021 plnily povinnou školní docházku, v důsledku pandemie COVID 19.

Číst více,...

Májová labská stezka

27, Duben 2021

Rádi byste jarní dny strávili aktivně? Chcete se dozvědět něco zajímavého o přírodě v okolí Dvora Králové? Vezměte rodiče, kamarády, sbalte si batůžek a vyrazte s námi na Májovou labskou stezku!

Číst více,...

Zveme na webinář Internetem bezpečně

16, Duben 2021

Jste rodič dítěte, které tráví na internetu spoustu času a vy si nevíte rady se všemi „nástrahami“, které internet přináší? Někdy nerozumíte všem slovům, která Vaše dítě ve spojitosti s internetem používá?

Číst více,...

Nová výzva pro nadšence 2D/3D tisku

16, Duben 2021

Zajímáš se o 2D/3D tisk? Baví tě vytvářet modely? Nebo se ti líbí gravírování třeba do skla? Tak právě pro tebe je tu nová výzva!

Číst více,...

Příjímačky z matiky? To dáš

16, Duben 2021

Přijímací zkoušky na střední školy jsou za dveřmi a čas se krátí. Pět týdnů uteče rychle. Chtěli byste pomoci, poradit nebo se třeba na poslední chvíli doučit to, co nezvládáte?

Číst více,...

64 článků