Poděkování za dobrovolné příspěvky

17, Listopad 2013

Poděkování za dobrovolné příspěvky. Poplatky za členství jsou stanoveny až od příštího roku, proto jsme požádali členy i nečleny MAS o zaplacení dobrovolného příspěvku i na rok letošní.

Číst více,...

Návštěva v Úpici

8, Listopad 2013

Ve čtvrtek jsme vyjeli do naší sousední MAS Království Jestřebí Hory. Je škoda, že jsme k nim na zkušenou nevyrazili již dříve. Asi bychom některé věci řešili trochu jinak.

Číst více,...

První setkání pracovní skupiny

30, Říjen 2013

V listopadu se také uskuteční 1. setkání pracovní skupiny, a to 14.11.2013 od 15:00 hodin. Definujeme zde budoucí podobu pracovních skupin na základě námětů, které vzešly z 1.veřejného setkání.

Číst více,...

Využívat, či nevyužívat evropské dotace?

29, Říjen 2013

Vážení občané Královédvorska, jsme součástí Evropské unie, což nám přináší jak negativní, tak pozitivní zkušenosti. My zde na Královédvorsku nejspíš nevyřešíme systém fungování tohoto evropského hyperstátu, měli bychom však využívat ty věci, které díky členství v EU využívat můžeme a které náš region doposud využíval buď vůbec, a nebo trestuhodně málo. A tou věcí je systém dotační politiky, která nemusí nutně znamenat jenom miliardové podvody a lahve od vína napěchované úplatky.

Číst více,...

Nečekaný zájem o první veřejné jednání

24, Říjen 2013

Říjen byl pro naši Místní akční skupinu (MAS) Královédvorsko měsícem velkého startu. Nejdůležitějším krokem k zahájení práce na Strategii rozvoje regionu bylo první VEŘEJNÉ SETKÁNÍ, které se uskutečnilo v úterý 22. října 2013 v salonku hotelu Safari ve Dvoře Králové nad Labem.

Číst více,...

Září, říjen 2013

29, Září 2013

V září převzali práci nově přijatí projektoví manažeři Lenka Křížová, Dis a Ing. arch. Jan Holan, kteří se krom zařizování kanceláře a tvorby internetových stránek, naplno pustili do zajišťování podkladů pro Integrovanou strategii území (ISÚ).

Číst více,...

312 článků