TEXT

Výzva MAS Královédvorsko: Program rozvoje venkova I

17, Červenec 2017

Zde naleznete veškeré potřebné informace týkající se vyhlášené Výzvy MAS Královédvorsko: Program rozvoje venkova I

Číst více,...

Pracovní setkání k tvorbě strategického dokumentu pro oblast vzdělávání

27, Červen 2017

V rámci tvorby Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání v ORP Dvůr Králové nad Labem a v návaznosti na aktivity, které se od počátku realizace projektu uskutečnily, proběhlo dvoudenní pracovní setkání ředitelů, řídícího výboru a koordinační pracovní skupiny.

Číst více,...

MAS Královédvorsko má schválenou strategii

25, Květen 2017

Dne 24. 5. 2017 splnila MAS Královédvorsko podmínky věcného hodnocení strategie a tím tak po 419 dnech od jejího podání může začít vyhlašovat výzvy v rámci IROP, OPZ a PRV.

Číst více,...

Místní akční plán vzdělávání ORP Dvůr Králové nad Labem vstoupil do druhé poloviny své realizace

11, Květen 2017

Za aktivní účasti ředitelů, učitelů a dalších zainteresovaných partnerů se podařilo v rámci projektu realizovaného MAS Královédvorsko a městem Dvůr Králové nad Labem vytvořit fungující partnerství lokálních škol na území ORP, a tím z velké části již nyní naplnit daný cíl celého projektu.

Číst více,...

„Zaměstnaný absolvent“ odstartoval – zájemci se mohou hlásit

22, Únor 2017

Projekt nazvaný Zaměstnaný absolvent si klade za cíl zvýšení zaměstnatelnosti absolventů středních a vyšších odborných škol v Královéhradeckém kraji prostřednictvím odborných praxí. Ty budou během léta probíhat ve vybraných firmách, které se do projektu zapojí a nabídnou tak absolventům škol možnost seznámit se s výrobním prostředím a řadou dalších možností budoucího uplatnění. Praxím budou předcházet poradenské aktivity zajišťované Úřadem práce, který je partnerem projektu.

Číst více,...

Experti projektů OP VVV dorazili na konferenci do Hradce Králové

21, Únor 2017

V pořadí už jedenáctou místní konferenci uspořádal v úterý 21. února tým projektu Strategické řízení a plánování ve školách a v územích. Týmoví manažeři dorazili tentokrát do Hradce Králové, aby podobně jako v ostatních krajských městech informovali mimo jiné o aktuálních a plánovaných aktivitách projektu. Dostatečný prostor dostaly také další systémové iniciativy OP VVV i debata ke společnému vzdělávání.

Číst více,...

164 článků