Královédvorský volejbalový den

6, Duben 2014

V sobotu 5.4. 2014 se uskutečnila další z akcí podpořených naší MAS.

Číst více,...

Zaměstnanost a podnikání

31, Březen 2014

Na základě podkladů z veřejných jednání a dotazníkových šetření nám vyplynulo 6 prioritních oblastí k řešení na území naší MAS. Jednou z nich je ZAMĚSTNANOST A PODNIKÁNÍ. Proto zde otevíráme nový prostor pro zveřejnění nových možných pracovních příležitostí pro obyvatele našeho regionu.

Číst více,...

Klub kaktusářů - přednáška o Ománu a Jemenu

24, Březen 2014

21. března se od 18.00 v penzionu Za vodou konala přednáška Klubu kaktusářů o Ománu a Jemenu. Akce byla rovněž podpořena v rámci Tréninkové výzvy Místní akční skupiny Královédvorsko.

Číst více,...

Exkurze do Teplárny Dvůr Králové

18, Březen 2014

Na základě přání jednoho z pravidelných účastníků našich veřejných jednání jsme se rozhodli uspořádat exkurzi do Teplárny Dvůr Králové! Opravený termín je TENTO ČTVRTEK 20. března V 16 HODIN!

Číst více,...

Kotlíkové dotace rozdá i Královéhradecký kraj, přispěje až 33 tisíci

16, Březen 2014

Dotací zvaných kotlíkové, které vyvolaly šílenství mezi majiteli kotlů na tuhá paliva ve Středočeském a Moravskoslezském kraji, se letos dočkají i lidé v Královéhradeckém kraji. Výzvu chce úřad zveřejnit v nejbližších měsících. Na výraznou finanční podporu může dosáhnout až 600 domácností.

Číst více,...

Fotografie z akcí podpořených Tréninkovou výzvou

10, Březen 2014

O prvním březnovém víkendu proběhly hned 4 akce podpořené Tréninkovou výzvou místní akční skupiny Královédvorsko. Zde vám přinášíme odkazy na jejich obsáhlé fotogalerie.

Číst více,...

277 článků