Setkání týmů projektu meziobecní spolupráce s týmy MAS v kraji.

24, Únor 2014

Ve čtvrtek 20.2.2014 proběhlo v Penzionu Na faře v Dubenci zasedání Valné hromady Krajského sdružení Národní sítě MAS Královéhradeckého kraje a také společné setkání řešitelských týmů projektu meziobecní spolupráce se strategickými týmy MAS v kraji.

Číst více,...

Odborné praxe pro mladé do 30 let

21, Únor 2014

Regionální individuální projekt Odborné praxe pro mladé do 30 let v Královéhradeckém kraji

Číst více,...

Valné shromáždění

18, Únor 2014

Výbor MAS svolává Valné shromáždění.

Číst více,...

Koncepce vzdělávání pro Dvůr Králové nad Labem - EDUin

17, Únor 2014

V úterý 18. února 2014 v 16 hodin se v zasedací místnosti Městského úřadu poprvé sejde pracovní skupina pro tvorbu koncepce vzdělávání ve Dvoře Králové nad Labem. Pokud se zajímáte o problematiku vzdělávání a máte zájem se zapojit do přípravy koncepce, můžete se setkání také zúčastnit.

Číst více,...

Univerzita třetího věku v městské knihovně

17, Únor 2014

Občanské sdružení Krkonoše a Podkrkonoší ve spolupráci s MAS Královédvorsko a Městskou knihovnou Slavoj ve Dvoře Králové nad Labem nabízejí nově možnost celoživotního vzdělávání formou Univerzity třetího věku (U3V), jehož garantem je Zemědělská univerzita v Praze.

Číst více,...

Projekt Obce sobě na Královédvorsku postupuje kupředu

10, Únor 2014

Celkem patnáct zástupců obcí z území obce s rozšířenou působností Dvůr Králové nad Labem se sešlo ve čtvrtek 6. února 2014 ke společnému stolu, aby jim byly představeny hlavní myšlenky podpory meziobecní spolupráce v projektu s názvem Obce sobě, který se realizuje pod hlavičkou Svazu měst a obcí ČR.

Číst více,...

214 článků