Připomínkování koncepční části SCLLD 2021+

30, Září 2020

Možnost prvního připomínkování jednotlivých částí koncepční části SCLLD je pro členy Výboru v termínu od 30.9. - 12. 10. 2020.

Číst více,...

Den spolků nabídl pestrou paletu volnočasových aktivit na Královédvorsku

15, Září 2020

Město Dvůr Králové nad Labem a MAS Královédvorsko uspořádaly ve čtvrtek 3. září druhý ročník Dne spolků. Během odpoledne se tak na náměstí Václava Hanky a na letním stadionu pod Hankovým domem představily organizace, kluby a spolky, které ve městě a okolí nabízejí sportovní i nesportovní volnočasové aktivity.

Číst více,...

Program COVID - Ubytování

14, Září 2020

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje výzvu k podávání žádostí o poskytnutí dotace do dotačního titulu COVID-Ubytování.

Číst více,...

Program COVID - kultura

4, Září 2020

Speciální dotační program COVID – Kultura připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) ve spolupráci s Ministerstvem kultury (MK) v reakci na celosvětovou pandemii koronaviru. Jeho hlavním cílem je pomoci podnikatelským subjektům z oblasti kultury, které byly omezeny v podnikatelské činnosti v souvislosti s negativními dopady nouzového stavu.

Číst více,...

Se začátkem nového školního roku MAPujeme

31, Srpen 2020

Konec prázdnin a nové akce.

Číst více,...

Máte projektový záměr? Právě probíhá sběr projektových záměrů

17, Červenec 2020

Až do konce listopadu 2020 máte možnost vložit svůj projektový záměr do našeho zásobníku projektů. Získáme tak přehled o tom, jaké záměry plánujete a budeme tak moci efektivněji zacílit novou strategii. Ta určí směr, kterým by se měl rozvoj regionu a místní dotační politika v příštích letech ubírat.

Číst více,...

266 článků