Zaměstnanost a podnikání

31, Březen 2014

Na základě podkladů z veřejných jednání a dotazníkových šetření nám vyplynulo 6 prioritních oblastí k řešení na území naší MAS. Jednou z nich je ZAMĚSTNANOST A PODNIKÁNÍ. Proto zde otevíráme nový prostor pro zveřejnění nových možných pracovních příležitostí pro obyvatele našeho regionu.

Číst více,...

Klub kaktusářů - přednáška o Ománu a Jemenu

24, Březen 2014

21. března se od 18.00 v penzionu Za vodou konala přednáška Klubu kaktusářů o Ománu a Jemenu. Akce byla rovněž podpořena v rámci Tréninkové výzvy Místní akční skupiny Královédvorsko.

Číst více,...

Exkurze do Teplárny Dvůr Králové

18, Březen 2014

Na základě přání jednoho z pravidelných účastníků našich veřejných jednání jsme se rozhodli uspořádat exkurzi do Teplárny Dvůr Králové! Opravený termín je TENTO ČTVRTEK 20. března V 16 HODIN!

Číst více,...

Kotlíkové dotace rozdá i Královéhradecký kraj, přispěje až 33 tisíci

16, Březen 2014

Dotací zvaných kotlíkové, které vyvolaly šílenství mezi majiteli kotlů na tuhá paliva ve Středočeském a Moravskoslezském kraji, se letos dočkají i lidé v Královéhradeckém kraji. Výzvu chce úřad zveřejnit v nejbližších měsících. Na výraznou finanční podporu může dosáhnout až 600 domácností.

Číst více,...

Fotografie z akcí podpořených Tréninkovou výzvou

10, Březen 2014

O prvním březnovém víkendu proběhly hned 4 akce podpořené Tréninkovou výzvou místní akční skupiny Královédvorsko. Zde vám přinášíme odkazy na jejich obsáhlé fotogalerie.

Číst více,...

Znáte region Královédvorska?

26, Únor 2014

Víte, jaké obce patří do regionu Královédvorska? Do jakých patří svazků? Ke kterým MASkám? S kým jaká obec sousedí? Podívejte se na zajímavé mapy!

Číst více,...

210 článků