Aktuální informace o schválených operačních programech

7, Květen 2015

Evropská komise schválila již 3 operační programy z nového období 2014-2020. Následně na to mohou být z těchto programů vyhlášeny výzvy.

Číst více,...

Harmonogram výzev OPŽP pro rok 2015

6, Květen 2015

Očekávané termíny vyhlášení výzev z operačního programu Životní prostředí jsou uvedeny níže. Dotace je možné využít na snížení energetické náročnosti veřejných budov (zateplení), pořízení svozového vozidla, odstraňování ekologických zátěží či na vybudování protipovodňových opatření.

Číst více,...

Prostor pro projekty měst a obcí

5, Květen 2015

29. dubna 2015 se uskutečnila v Krajském sále SŠIS ve Dvoře Králové nad Labem přednáška: "Prostor pro projekty měst a obcí pořádaný informační sítí Europe direct."

Číst více,...

Proběhlo 2. oficiální setkání starostů ORP Dvůr Králové nad Labem

21, Duben 2015

Projekt Obce sobě na Královédvorsku postupuje do poslední části

Číst více,...

MASky diskutovaly s poslanci o rozvoji regionu

20, Duben 2015

V úterý 14. 4. odpoledne jsme měli možnost setkat se se zástupci poslanců ze sněmovního výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj

Číst více,...

OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost

19, Duben 2015

Ministerstvo školství a mládeže (MŠMT) vyhlásilo dotační výzvu zaměřenou na rozvoj čtenářství a čtenářské gramotnosti, výuku cizích jazyků a podporu výuky matematiky, přírodovědných a technických oborů. Výzva v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK) je určená pro základní a střední školy.

Číst více,...

248 článků