TEXT

Realizujeme společně priority ve vzdělávání

12, Červenec 2018

Již třetím rokem probíhají společná setkání zástupců škol a školských zařízení s dalšími subjekty z ORP Dvůr Králové nad Labem, a to v rámci projektu Místní akční plán vzdělávání. Za tu dobu se podařilo realizovat spoustu věcí, které mají společný cíl, a to naplňovat definované priority v území a realizovat naplánované aktivity v oblasti vzdělávání. V aktuálním navazujícím projektu se po necelé půlroční aktivitě podařilo nastavit fungování a složení pracovních skupin, koordinační pracovní skupiny a řídícího výboru.

Číst více,...

MAS Královédvorsko uspořádala setkání ředitelů škol z regionu

12, Červenec 2018

Ředitele základních a mateřských škol působících na celém území ORP Dvůr Králové nad Labem pozvali zástupci MAS Královédvorsko ve středu 11. 4. 2018 k informativnímu setkání.

Číst více,...

11. kolo příjmu žádostí - PODKRKONOŠÍ regionální produkt

22, Červen 2018

Aktuálně bylo vyhlášeno 11. kolo příjmu žádostí týkající se certifikace regionálních produktů.

Číst více,...

Výzva MAS Královédvorsko: Program rozvoje venkova III

7, Červen 2018

Poslední výzvu z Programu rozvoje venkova pro tento rok vyhlašuje MAS od 31.5.2018.

Číst více,...

Webinář: Jak využít nejnovější poznatky Hejného metody v prvním ročníku ZŠ

25, Duben 2018

Ve čtvrtek 3. května ve 20:00 proběhne webinář na téma: Jak využít nejnovější poznatky Hejného metody v prvním ročníku ZŠ. Přihlašte se a zajistěte si místo.

Číst více,...

Vyhlášena 6. výzva IROP - KOMUNITNÍ CENTRA

11, Duben 2018

MAS Královédvorsko, z.s. vyhlašuje dne 13. 4. 2018 výzvu na příjem žádostí v rámci Integrovaného regionálního operačního programu s názvem MAS KRÁLOVÉDVORSKO-IROP-ZVÝŠENÍ KVALITY A DOSTUPNOSTI SOCIÁLNÍCH SLUŽEB III. Aktuálně se jedná o podporu rozvoje KOMUNITNÍCH CENTER. Celková alokace pro tuto výzvu činí 860 227 Kč.

Číst více,...

170 článků